Čím je mi hudba

Když se zamyslím nad otázkou čím je mi hudba, napadne mě že je součástí mého života. O hudbu jsem se začal zajímat v sedmi letech, od té doby jsi ji pouštím skoro každý den. Ještě před časem jsem se musel omezovat v poslechu hudby, protože jsme měli radiomagnetofon pouze v obývacím pokoji. Ale teď,když jsem dostal počítač se v poslechu hudby nemusím omezovat.

A co poslouchám v hudbě nejraději?Mezi mé oblíbené české skupiny patří Lucie a Chaozz, Honza Horáček, ze zahraničních skupin je to například Rammstein, Red Hot Chilli Pappers, Guano Apes, Limp Bizkit, The Off Spring.

Proč hudbu poslouchám? Pomáhá mi od stresu nebo když se potřebuji odreagovat. Pokud mám špatnou náladu, tak si pustím hudbu, která mě uklidní. Mezi tuto hudbu patří soundtrack Metrix a soundtrack Blade. Pokud se potřebuji odreagovat nebo chci relaxovat, pustím si Mobyho nebo Sylver.
Pokud zrovna nepracuji na počítači, rád si také pustím rádio Kiss Morava, Orion či Evropa 2. Na těchto stanicích hrají skoro všechny mé oblíbené písničky.

Podle mého názoru je poslech hudby vhodný, také před spaním. V tomto případě volím klidnou, uvolňující a nenáročnou hudbu.
Vy by jste bez hudby mohli žít? Já tedy ne! Hudbu poslouchám skoro pořád, před odchodem do školy i po návratu s ní, když se opaluji, posiluji, při učení, ale hlavně když nemám co dělat. Pokud jedu na dovolenou nebo na chatu nikdy si nezapomenu vzít walkman s sebou.

Myslím si, že můj život bez hudby by byl prázdný a nudný. Protože právě hudba je to co neodmyslitelně patří ke stylu mého života.

Hodnocení slohové práce Čím je mi hudba

Líbila se ti práce?

Podrobnosti

  28. prosinec 2012
  12 518×
  260 slov

Komentáře ke slohové práci Čím je mi hudba