Minerální voda

MATTONI

Minerální voda Mattoni obsahuje komplex minerálů a důležitých stopových prvků. Alespoň jedna polovina denní konzumace tekutin by měla být pokryta minerální vodou, aby byl zaručen dostatečný příjem pro tělo nezbytných minerálů.

Pravidelný příjem minerální vody je prospěšný především pro zdravý vývoj dětí, nebo pro těhotné ženy mající větší nároky na denní dávky minerálů. Osteoporóze, která je hrozbou pro stárnoucí populaci, můžeme předcházet několika způsoby, požívání minerální vody je ze všech ten nejpřirozenější.

Minerální voda Mattoni je k dostání také v pěti příchutích-citrón, pomeranč, broskev, grapefruit, a zelené jablko.

Příchut´ dodává jemnou sladkost a zároveň zachovává typickou svěžest a vyjímečnou minerální kompozici.

Vysoce kvalitní minerální voda uhasí žízeň mnohem lépe než káva, čaj nebo uměle oslazené limonády. Mezi nejlepší minerální vody vhodné pro denní konzumaci je Mattoni-vysoce kvalitní minerální voda z Karlovarské lázeňské oblasti. Minerály, které jsou obsaženy v geologických vrstvách obdařují karlovarské prameny unikátní chutí a přednostmi.

nahoru

MINERÁLNÍ VODA MAGNESIA

Výjimečnost minerální vody Magnesia mezi evropskými vodami spočívá ve vysokém obsahu hořčíku a hydrogenuhličitanu při nízkém obsahu vápníku a sodíku. Unikátní minerální kompozice pramenů vyvěrajících v chráněné krajinné oblasti v okolí Karlových Varů, zaručuje vysokou kvalitu a ojedinělou chuť minerální vody Magnesia.

Jedním z nejdůležitějších minerálů, nezbytných pro stavbu a funkci těla, je hořčík. Je obsažen v kostech, ve svalech a tělních tekutinách. Je nepostradatelný pro činnost tělesných buněk.

K vyčerpání rezerv hořčíku dochází při déle trvajícím stresu, při konzumaci moučníků a bílého pečiva, nadměrném pití alkoholu, rovněž po podávání jednostranných diet na rychlé zhubnutí.

Vhodným zajištěním dostatečného přísunu hořčíku je minerální voda Magnesia. Odborné lékařské studie prokázaly, že vysoký obsah hořčíku:

• napomáhá chránit buňky před toxickými látkami (např. před alkoholem)
• pomáhá oddalovat fyziologické stárnutí buněk
• významně podporuje fungování centrálního nervového systému a preventivně působí proti bolestem hlavy i proti migréně a stresu
• aktivně podporuje srdeční činnost a dýchání
• relaxačně působí na svalové buňky a udržuje svaly pružné
• stimuluje enzymatické reakce a pomáhá při trávení

Hodnocení referátu Minerální voda

Líbila se ti práce?

Podrobnosti

  11. listopad 2007
  6 931×
  319 slov

Komentáře k referátu Minerální voda