Titanic

Titanic Jamese Camerona je akčním romantickým velkofilmem, odehrávajícím se za osudné cesty
lodi Titanic – chlouby a pýchy společnosti White Star Line a největšího kdy postaveného pohyblivého objektu. Byl to nejluxusnější parník svého věku -* loď snů* , která nakonec odvezla 1500 lidí vrtíc jejich smrti v vodách severního Atlantiku v ranních hodinách 15 dubna 1912.

Příběh Titanicu začíná v současnosti, na místě. Která se stalo hrobem této lodi – téměř čtyři kilometry pod mořskou hladinou. Ambiciosní hledač pokladu (Bill Paxton) chce odhalit tajemství lodě jen proto, aby na hladině mohl vyprávět o historku víc. Vrak jen dokazuje, jakou nádhernou lodí byl Titanic při svém vyplutí z Anglie. Uprostřed stovek přání Šťastné cest, se dvě mladé duše rozhodli vzepřít své výchově a zcenit navždy svůj život.

Rose DeWhitt Bukaterová (Kate Winsletová) je sedmnáctiletá Američanka z horní třídy, dusící se pod
Tlakem tehdejší společnosti . Jack Dawson (Leonardo DiCaprio) je svobodný mladý pasažér. Jak mile jí jednou otevře oči a dovolí vyhlédnout ze zlaté klece, rose a Jack se zamilují tak, ze ozvěny jejich
Lásky ,Dosáhnou až do současnosti. Nic ha světě je nedokázalo odloučit –kromě nepředpokládaného potopení Titanicu.

Tento plovoucí miniaturní vesmír obývá také Cal Hockley (Billy Zane), dědic velkého jmění a snoubenec Kate a Ruth DeWitt bukaterová, Roseina matka. Drzitelka oscara karhy Baresová ztšlsníla nejvetsi osobou na lidi, Molly brownovou. Dalšími cestujícími jsou kapitán E. J. smith (Bernard Hill), ředitel společnosti White star Line J. Bruce Ismay ( Jonatan Hyde), návrhář titanicu Thomas andrews (Victor Garber), italský emigrant fabrizio De Rossi, Jackuv nejlepší přítel, a Spicer Lovejoy (david warner), Hockleyuv komorník.

Paramount Pictures, 20th Century Fox a Bonronfilm Bera ucádčjí film Jamese Camerona v produkci Lightstorm Entertiment company TITANIC.

Hodnocení referátu Titanic

Líbila se ti práce?

Podrobnosti

  28. prosinec 2012
  11 203×
  273 slov

Komentáře k referátu Titanic