Avenged Sevenfold

Součastní členi kapely:
• M. Shadows – zpěv (1999 – současnost)
• Synyster Gates – hlavní kytara (2000 – současnost)
• Zacky Vengeance – kytara (1999 – současnost)
• Johnny Christ – baskytara (2002 – současnost)

Bývalí členi kapely:
• The Rev - bicí (1999 – 2009)
• Matt Wendt – kytara (1999 – 2000)
• Justin Sane – baskytara (2000 – 2001)
• Dameon Ash – baskytara (2001 – 2002)

Spolupráce:
Mike Portnoy – bicí (2010)

Studiová alba:
• Sounding the Seventh Trumpet (2001)
• Wakingt the Fallen (2003)
• City of Evil (2005)
• Avenged Sevenfold (2007)
• Nightmare (léto 2010)

Biografie
Kapela vznikla když její členové byli na střední škole. Jejich první album bylo pojmenováno Sounding the Seventh Trumpet, a bylo nahráváno když členům kapely bylo 18 let. Jejich následující album bylo pojmenováno Waking the Fallen, a získalo pozitivní hodnocení v časopise Rolling Stone. City if Evil,vydané 7.června 2005, odbočuje od hadrcore/metalcore a blíží se více k "metalovému" zvuku jasně ovlivněným od Iron Maiden,Pantera a Metalica až po Misfits a Guns N'Roses. Ačkoliv byla kapela zařazena v mnoha publikacích do metalu, metalcore a hardrocku, sama kapela tvrdí, že jsou metalová kapela a v žádném případě nemají žádnou podobnost s metalcore. Během nahrávání City of Evil, styl zpěvu M.Shadowa se změnil, více se zaměřením na melodický zpěv než hardcore vřískot, způsobené rozhodnutím kapely změnit směr.

Jméno kapely je údajně odkaz na knihu Bible Genesis a na příběh Kaina a Ábela, kde Kain je potrestá žít ve vyhnanství, samotě a utpení. Kdokoliv, kdo by Kainovi pomohl z jeho utrpení jeho zavražděním by byl "avenged sevenfold","sedmkrát pomstěn", nebo potrestán sedmkrát větším trestem než byl ten Kainův. Název songu "Chapter Four" odkazuje na Genesis IV, kapitolu Bible ve které se příběh Kaina a Ábela odehrává. Obsah songu se také zá bý tímto příběhem. Beast and the Harlot, dalši song odvozený z Bible, pochází z knihy Zjevení a odkazuje se na trest Babylonu a zničení pohanských národů. Ačkoliv název kapely a umělecká jména členů utváří zřejmý dojem pobožnosti, Shadow uvedl v interview, že vůbec nejsou pobožní".

Jejich song "Blinded in Chains" byl použit v soundtracku pro videohru Need for Speed: Most Wanted. Jiný song,"Bat Country", byl použit v soundtracku pro SSX on Tour, NHL 06 a Madden 06, následován "Chapter Four" který byl také v soundtracku obou NHL 2004, Madden 2004 a NASCAR Thunder 2004. Song "Beast and the Harlot" byl v soundtracku k Burnout Revenge. Všechny vyjmenované hry, ne náhodou, byly produkovány společností Electronic Arts.
Kopírováno z http://avenged-sevenfold.ic.cz/

Když umřel 28.12.2009 bubeník A7X Jimmy „The Rev“ Sullivan, zdálo se že se kapela rozpadne, ale místo toho začali v roce 2010 nahrávat album Nightmare se spoluprácí Mike Portnoyem z Dream Theater.

Klip k písničce Seize The Day vyhrál cenu za nejlepší klip v roce 2007 a tady se můžete podivat jak se tento klip nahrával 1. část http://www.youtube.com/watch?v=eBehCil-srI a 2. část http://www.youtube.com/watch?v=wk1NkllkpgE .

Dále stojí k zemyšlení nad klipem A little piece of heaven, protože má výbornou animovanou grafiku a je dlouhý přibližně 8 minut. Pro spestření takový animovaný klip Karla Gotta (který nebyl dlouhý jako ten A7X) byl jeden z nejdražších klipů v ČR. A tohle je důkaz že kapela Avenged sevenfold mají dostatečné množství peněz.

Hodnocení referátu Avenged Sevenfold

Líbila se ti práce?

Podrobnosti

  :)
  28. prosinec 2012
  4 640×
  531 slov

Komentáře k referátu Avenged Sevenfold

:P
máte špatně ty současný členy kapely..!! chybí vám tam bubeník Arin Ilejay