Marilyn Manson

Součastní členi skupiny Marilyn Manson:

  • Brian Warner (Marilyn Manson) – zpěv
  • Madonna Wayne Gacy – klávesi
  • Thim Sköld - baskytara
  • Ginger Fish – bicí

Historie kapely Marilyn Manson se začíná datovat od roku 1988, když zpěvák Brian Warner a kytarista Scott Mitchell Putesky vkládají své úsilí a své nápady do skupiny, které začnou říkat The Spooky Kids. Svojí image zakládají na pestrém zevnějšku a vtipných pseudonymech propůjčujících si jména hollywoodských celebrit a masových vrahů. A tito dva se těmito jmény jmenují Marilyn Manson (složeno ze jmen Marilyn Monroe slavné americké herečky a zpěvačky a Charlese Mansona několikanásobného vraha) a Daisy Berkowitz. Celou jejich hudební kariéru ovlivnil Nine Inch Nails a později začal vylepšovat jejich styly.

Marilyn Manson se narodil v dělnickém městě Caton, kde vystudoval střední školu, ale pak se s rodiči přestěhoval na Floridu do Tampa Bay. Kde se věnoval novinařině (psal hudební kritiky). V roce 2001 začal chodit s velmi Gothickou striptérkou Ditou Von Teese. Vzali se 3. prosince 2005 v Irsku. Jejich manželství však vydrželo jenom jeden rok. Pár se rozešel na Vánoce 24.prosince 2006 a o pět dní později podala Dita žádost o rozvod. Jako důvod uvedla "neslučitelné rozdíly". Rád čte Nietzcheho, Darwina, Freuda...
Marilyn Manson umí hrát na bicí, kytaru, baskytaru, klávesi a flétnu. V televizi občas sleduje kreslený seriál Scooby Doo. Bojí se cigaret, Talk show a sám sebe. Ve znamení to je Kozoroh. Mezi jeho největší kamarády patří Ozzy Osbourne, Paul Teahencze a Jimmy God. Kapela také nosí "velmi bizární účesy". A v jejich videoklipech a jejich koncertech se dost často vyskytují démoni, gothici a společnice.

Oblíbené písničky jsou například: Sweet Dreams, Personal Jesus, This is Halloween, This is the new shit

Kapela Marilyn Manson hrají Metal, Glam-Rock, Gothic-Rock.

Hodnocení referátu Marilyn Manson

Líbila se ti práce?

Podrobnosti

  28. prosinec 2012
  3 936×
  285 slov

Komentáře k referátu Marilyn Manson

Manson
tak doufam ze se mi to povedlo sice narychlo udelany referat, ale snad postaci...