Můj pokoj (popis)

Můj pokojíček se nachází v pátém patře panelového domu. Není příliš velký (14 m2),ani přepychově zařízený, ale pro moje učení, hraní a spaní mi vyhovuje.

Do pokoje se vchází z předsíně a to bílými,prosklenými dveřmi. Už jsem tu-stojím v mém pokoji. V čelní stěně je velké trojdílné, plastové okno. Pod oknem je radiátor ústředního topení. Okno je opatřeno žaluziemi a záclonami. Vedle okna na pravé straně je psací stůl s jednou židlí. Pod stolem ukládám aktovku. Na horní desce mám stolní lampičku, psací potřeby a přenosný malý počítač. Na stěně jsou poličky, na nichž jsou uloženy příruční knížky. Mám zde rovněž malou knihovničku. Proti oknu je můj odpočinkový a spací kout. Nad lůžkem jsou obrázky a poličky s drobnými hračkami. Na opačné stěně psacího stolu jsou skříně s mým oblečením, prádlem a skříň, kde jsou hračky a hry. Na horní desce skříňky je rádio, které je zapnuto pomalu celý den.

V tomto útulném pokojíčku jsem strávila dvanáct svých krásných let, ale bohužel ho musím v brzké době opustit. Budeme se totiž stěhovat do nového bytu na druhém konci našeho města.

Hodnocení slohové práce Můj pokoj (popis)

Líbila se ti práce?

Podrobnosti

  Karolína Mazancová
  28. prosinec 2012
  35 333×
  183 slov

Komentáře ke slohové práci Můj pokoj (popis)

Ještěrka/krokouš
Něco se tam opakuje , ale pro inspiraci na slohovku vyhovuje.
Smudlik
Super.
Gabi
opakuje se stále sloveso 'být' a 'mít'..