Naše třída

Naše třída je zařízená starobyle. Neobsahuje moderní věci, což je škoda. Jediná moderní věc je tabule, na níž se píše fixami. Naše třída obsahuje devět lavicí a šestnáct židlí. Vzadu třídy je nástěnka, na které jsou naše výtvory a malby. Její vzhled se mění podle ročního období. Nejlépe vypadá na Vánoce a na jaře.

Paní učitelka je určitě ráda, že má tak talentovanou třídu. Naše třída má na žluto nabarvené stěny a strop je bílý. Třída je dlouhá na výšku devět metrů a na šířku má sedm metrů. Ve třídě se cítím spokojeně, ale chtěl bych ji mít více vymakanou a hezčí. Vedle nástěnky je koš a umyvadlo a ručníky na utření rukou.

Třída je umístěná kousek od toalet. Jakmile vyjdete z naší třídy, uvidíte dva malé fotbálky, na kterých hrajeme téměř každou přestávku (hlavně o velké přestávce). Naše školní předměty jsou: tělocvik, zeměpis, přírodopis, dějepis, výtvarka, čeština, matematika, angličtina, fyzika, hudebka, němčina, výchova ke zdraví, konverzace v angličtině, informatika a pracovní činnosti. Nejvíce mě baví tělocvik a zeměpis. Ze zeměpisu a přírodopisu máme výbornou paní učitelku. Naše škola se nachází na Svatém Kopečku v Olomouci.

Hodnocení slohové práce Naše třída

Líbila se ti práce?

Podrobnosti

  Vojtěch Haderka
  7. prosinec 2015
  7 991×
  187 slov

Komentáře ke slohové práci Naše třída

kadis
hezky