Charakteristika osoby

Do své charakteristiky jsem si vybrala osobu, která mi je velice blízká. Tou osobou je má spolužačka a také nejlepší kamarádka Kateřina Šmídová. Je jí 13 let a bydlíme ve stejné vesnici, kterou asi mnohý z vás nebudou znát, je to Okořín. Chodíme obě do stejné školy a třídy. Známe se už od první třídy. Do třetí třídy jsme neměly moc dobrý vztah nadávali jsme si na každém rohu, ale pak se to změnilo. Staly jsme se nejlepšími kamarádkami, kterými jsme doteď. Mezi nás patří i Nikola Čutková. Proto jsem se rozhodla jí popisovat.

Je vysoká asi 162 cm a je plnoštíhlá má kratší špinavé blonďaté vlasy. Na obličeji jsou výrazné její pery a oči. Nejkrásnější ozdoba na její tváři je její úsměv. Co se týče oblečení, tak Káťa udává svůj styl. Nejraději nosí kalhoty a mikinu.

Já si o Kátě myslím pozitivní věci. Považuju jí za milého chytrého, vtipného a smysl plného člověka, který nezkazí žádnou legraci.

Jejím koníčkem je sport. Má ráda běhání, jízdu na kole, bruslení, plavání. Kdysi se zabývala Judem, brazilským Jiu Jitsu, fitboxem. Je prostě sportovní typ. Co se týče zájmů tak nejraději chodí se psy a kamarádkami ven.

Kateřina je moje velmi blízká kamarádka, o kterou se můžu opřít. Mezi sebou máme velice dobrý vztah a navzájem se ze vším jedna druhé svěřujeme. Když jedna z nás má trable tak si navzájem pomůžeme. Kamarádky jsou od toho, aby si pomáhaly a navzájem podporovaly.

Hodnocení slohové práce Charakteristika osoby

Líbila se ti práce?

Podrobnosti

  Kristýna Buchlovská
  29. březen 2013
  21 610×
  239 slov

Komentáře ke slohové práci Charakteristika osoby

Patrícia Mirgivá
ďakujem pomohlo mi to a veľmi
maja
Taky my to velice pomohlo!!! :D
Michaela
Moc děkuji velmi mi to pomohlo