Charakteristika osoby

Do své charakteristiky jsem si vybrala osobu, která je mi velice blízká. Tou osobou je má spolužačka a kamarádka Monika Ogrodníková. Je jí dvacet let a bydlí se svou rodinou v Jirkově. Chodíme obě na Obchodní akademii v Chomutově. Známe se už od prvního ročníku na škole. Chodíme spolu i do stejné třídy, kde sedíme také spolu v jedné lavici Doufám, že i společně s úspěchem odmaturujeme. V životě jsme spolu zažili spoustu zážitků. Proto jsem se ji rozhodla popisovat.

Je vysoká si 172 cm a je štíhlé postavy. Má kaštanově delší vlasy, které ji spadají až k ramenům. Na obličeji jsou výrazné její oči s černými řasami a krásně upraveným obočím. Monika má mírně vystouplé lícní kosti, které dodávají obličeji příjemný vzhled. Jejím typický znakem jsou malé pihy, které se matně vyskytují na jejím nose a částečně i na tvářích. Nejvíce na jejím obličeji vyniknou rty, když se usměje. Co se týče oblečení, Monika upřednostňuje více sportovnější oblečení, ale nepohrdne ani elegancí. Nejraději nosí kalhoty a trička, která září pastelovými barvami. Stále chodí s pěkně upravenými vlasy a nehty. Nikdy jsem ji neviděla s nenalakovanými nehty.

Já i lidé, kteří ji znají, tak si jí moc vážíme.Považujeme ji za milého, chytrého a vtipného člověka, který nezkazí žádnou legraci. Když vidí člověka v nouzi, okamžitě se mu snaží pomoci všemi různými způsoby. Pravdomluvnost, přímnost a poctivnost jsou také její kladné vlastnosti. Nesnáší lži a pomluvy. Jako každý člověk, tak i ona má své negativní vlastnosti. Někdy nastane den, kdy na všechny bez důvodů nadává nebo s nikým nemluví. Občas se do sebe uzavře a nikoh k sobě nepustí. Ale většinou to hned přejde.Také se snadno naštve a rozzlobí. Nechá se snadno vyvést z míry kvůli hloupostem. To mi na ní docela vadí. Ale říká se, že člověk není dokonalý.

Jejím koníčem je sport. Hlavně volejbal, kterým reprezentovala svou základní školu v Jirkově. Dále má ráda běhání, plavání, jízdu na kole a na kolečkových bruslích. Kdysi byla I výbornou tanečnicí, ale brzy toho zanechala. Cizí jí nejsou ani zimní sporty. Ráda lyžuje. Ale ze všeho nejraději chodí nebo sleduje v televizi hokej, na kterém obdivuje jeho kouzlo rychlého a drsného sportu. Je prostě sportovní typ. Co se týče zájmů, tak nejraději chodí do kina. Do kin chodí převážně na filmy s dobrým konce. Jejím dalším zájmem je nakupování. Nejraději nakupuje ve velkých a značkových obchodech. Nejoblíbenějším centrem nákupu je Praha a Most.

Monika je moje velmi blízká kamarádka , o kterou se můžu opřít. Mezi sebou máme velice skvělý vztah a navzájem se se vším jedna druhé svěřujeme. Když jedna z nás má trable, tak si navzájem pomůžeme. Na ni se můžu kdykoliv a všem spolehnout. Vím, že mě nikdy nezradí a nezklame. Je to člověk, který má zájem o to štěstí druhých. Kamarádky jsou od toho aby si navzájem pomohly a naslouchali si.

Hodnocení slohové práce Charakteristika osoby

Líbila se ti práce?

Podrobnosti

  Andrea Pikrtová
  28. prosinec 2012
  859 233×
  474 slov

Komentáře ke slohové práci Charakteristika osoby

Eli
Wow!! To je úžasný! ;)
hi
kkkoookkkooot
Takado
wow vy byste mohla být typ autora co popíše postavu na čtyři stránky
jan
grandpa
What Is ‘Mewing’? How to Do It and Whether It Works
How It Works
How to Do It
Benefits
If It Works

Jump to More Topics
Kate Daniel
ByKate Daniel
Elizabeth V. Simpson, DMD
Medically Reviewed byElizabeth V. Simpson, DMDon February 22, 2023
Facebook
Twitter
Pinterest
Copy Link
what-is-mewing-1440x810
“Mewing” purports to improve facial aesthetics and correct orthodontic concerns by habitually positioning the tongue in strategic ways.
Most facial exercises populating the pages of YouTube, TikTok, and Instagram aim to minimize wrinkles or diminish a double chin. But “mewing,” a viral craze with more than 2.1 billion views on TikTok alone, purports to do much more. Followers of the latest beauty trend claim that, with a simple, strategic move of the tongue, the technique can chisel the jaw, straighten teeth, improve breathing, and correct orthodontic issues without braces or surgery.

“The ‘mewing’ concept is the idea that the tongue should be placed against the roof of the mouth in order to prevent misalignment of the jaw,” says Joyce Kahng, DDS, owner of Orange and Magnolia Dental Studio in Costa Mesa, California.

Interest in mewing mushroomed in January 2019, per the Journal of Oral and Maxillofacial Surgery (JOMS). Its popularity has since surged on social media. But many oral health experts aren’t so enthused.

Mewing Meaning
The term mewing only recently entered the popular lexicon, but the concept behind it dates to the 1970s with British orthodontist John Mew, who developed a practice called “orthotropics.” Characterized by strategic tongue positioning, the mewing technique aims to improve facial aesthetics and correct orthodontic concerns, per the JOMS.
sapho
i think they did it but i just can´t prove it...
Mattusiik
Pan noger
Kys
voe tvoje matka
kys
hanko
vaše práce mi moc pomohla v psaní slohovky proto děkuji
hilarious
nadherne napsane
sex free
vykurmi ti pico
Dardik
Velmi dobrá práce oceňuji
teplous
zitra maturitni slohovka z cestiny *emotivni*
Nečum
V 7. řádku od konce chybí ve slově koncem písmeno m. (převážně na filmy s dobrým konce.)
xxxxx
Rovnice jsou mrdky jako vy děti :)
Zero
vpoho ale prvni se opakuje
Debile
Mrdá vám kočičky ?
machyyyyy
lol
machyyyyy
bude se mnou nekdo chodit?
machyyyyy
._.
Nevím
Supr,moc mi pomohlo akorát bych dostala 5 za to že jse tam opakuje pořád je
ok
mam rad banynky v čokoláde
ok
mam rad banynky v čokoláde
ok
mam rad banynky v čokoláde
tvoe mama
za tohle by mi dal učitel 5 protože se tam hned v prvních dvou odstavců opakuje slovo je
lol
dost by me zajimalo co tahle absolutni girlbosska monika dela ted kdyz ji je 30
nwm
nwm
děkuji moc mi to pomohlo
dikec
vzhul mivykur mi
tvoje mama
xygahwznjtuki
tvoje máma
ctrl c, ctrl v a hotovo
Cs jako
Super charakteristika
Moc mi pomohla
Drozt
Chytráci si otvírají hubu, kritizují počet pravopisných chyb a opakování slov. Často přitom mají sami spoustu hrubek v psaném projevu. Žasnu nad drzostí, hloupostí a demencí některých zdejších individuí. FUJ!
Prdelka
Úžasný
Maia
Jedna taková poznámka. Když se snadno naštve, tak hned ve druhé větě nelze napsat, že se nenechá snadno vyvést z míry. Jinak první odstavec nevypadá tak, jak by měl.
Koníček a zájem je skoro to samé, je lepší napsat třeba dále jí zajímá/má ráda...
Hodnotím tak 3.
Rozhodně to není k maturitě.
noname
Natálie
Fakt idioti jste, psát takové komentáře k slohové práci.
.debil
tvoje mama
Tvůj dick
fealuju
Tvoje_Mama
Pepa
Bombastik
Good Prestiž
Fakt dobrý, ale když jsem si to přečetl poprvé byly tam asi 4 pravopisné chyby. Jinak mega super.
Obloha na nebi
Moc krásně napsáno :)
Anonym, slečna
Ve škole jsme tento text měli jako špatně napsaný. Opakují se tam slova zbytečně, chybějí tam některé nedopsané písmena, špatně dané čárky ve větách.
Takhle by sloh vypadat neměl. Až by byl bez chyb, tak ano.
Neberte to jako za špatné, jenom jsem podotkla, co v tom slohu je špatně.
Hezký zbytek dne.
Kristýna Dlouhá
Dobrý den, tento text mi moc pomohl v úkolu do školy, děkuji.
Vanda Kobercová
Dobrý den,
tato stránka hodně pomáhá mně i dalším děkuji moc.

Vanda Kobercová
smrt
peter
htg
peter
hello my name is peter parker his girl is big gold diger sorry ?!hello name is peter parker his girl is big gold diger sorry ?!hello my name is peter parker his girl is big gold
peter
hello my name is peter parker his girl is big gold diger sorry ?!hello my name is peter parker his girl is big gold diger sorry ?!hello my name is peter parker his girl is big gold diger sorry ?!hello my name is peter parker his girl is big gold diger sorry ?!hello my name is peter parker his girl is big gold diger sorry ?!hello my name is peter parker his girl is big gold diger sorry ?!hello my name is peter parker his girl is big gold diger sorry ?!hello my name is peter parker his girl is big gold diger sorry ?!hello my name is peter parker his girl is big gold diger sorry ?!hello my name is peter parker his girl is big gold diger sorry ?!hello my name is peter parker his girl is big gold diger sorry ?!hello my name is peter parker his girl is big gold diger sorry ?!hello my name is peter parker his girl is big gold diger sorry ?!hello my name is peter parker his girl is big gold diger sorry ?!hello my name is peter parker his girl is big gold diger sorry ?!hello my name is peter parker his girl is big gold diger sorry ?!hello my name is peter parker his girl is big gold diger sorry ?!hello my name is peter parker his girl is big gold diger sorry ?!hello my name is peter parker his girl is big gold diger sorry ?!hello my name is peter parker his girl is big gold diger sorry ?!hello my name is peter parker his girl is big gold diger sorry ?!hello my name is peter parker his girl is big gold diger sorry ?!hello my name is peter parker his girl is big gold diger sorry ?!hello my name is peter parker his girl is big gold diger sorry ?!hello my name is peter parker his girl is big gold diger sorry ?!hello my name is peter parker his girl is big gold diger sorry ?!hello my name is peter parker his girl is big gold diger sorry ?!vhello my name is peter parker his girl is big gold diger sorry ?!hello my name is peter parker his girl is big gold diger sorry ?!hello my name is peter parker his girl is big gold diger sorry ?!hello my name is peter parker his girl is big gold diger sorry ?!hello my name is peter parker his girl is big gold diger sorry ?!hello my name is peter parker his girl is big gold diger sorry ?!hello my name is peter parker his girl is big gold diger sorry ?!hello my name is peter parker his girl is big gold diger sorry ?!hello my name is peter parker his girl is big gold diger sorry ?!hello my name is peter parker his girl is big gold diger sorry ?!hello my name is peter parker his girl is big gold diger sorry ?!hello my name is peter parker his girl is big gold diger sorry ?!hello my name is peter parker his girl is big gold diger sorry ?!hello my name is peter parker his girl is big gold diger sorry ?!hello my name is peter parker his girl is big gold diger sorry ?!hello my name is peter parker his girl is big gold diger sorry ?!hello my name is peter parker his girl is big gold diger sorry ?!hello my name is peter parker his girl is big gold diger sorry ?!hello my name is peter parker his girl is big gold diger sorry ?!hello my name is peter parker his girl is big gold diger sorry ?!hello my name is peter parker his girl is big gold diger sorry ?!hello my name is peter parker his girl is big gold diger sorry ?!vvhello my name is peter parker his girl is big gold diger sorry ?!hello my name is peter parker his girl is big gold diger sorry ?!hello my name is peter parker his girl is big gold diger sorry ?!hello my name is peter parker his girl is big gold diger sorry ?!hello my name is peter parker his girl is big gold diger sorry ?!hello my name is peter parker his girl is big gold diger sorry ?!hello my name is peter parker his girl is big gold diger sorry ?!hello my name is peter parker his girl is big gold diger sorry ?!hello my name is peter parker his girl is big gold diger sorry ?!hello my name is peter parker his girl is big gold diger sorry ?!hello my name is peter parker his girl is big gold diger sorry ?!hello my name is peter parker his girl is big gold diger sorry ?!hello my name is peter parker his girl is big gold diger sorry ?!hello my name is peter parker his girl is big gold diger sorry ?!hello my name is peter parker his girl is big gold diger sorry ?!hello my name is peter parker his girl is big gold diger sorry ?!hello my name is peter parker his girl is big gold diger sorry ?!hello my name is peter parker his girl is big gold diger sorry ?!hello my name is peter parker his girl is big gold diger sorry ?!hello my name is peter parker his girl is big gold diger sorry ?!hello my name is peter parker his girl is big gold diger sorry ?!hello my name is peter parker his girl is big gold diger sorry ?!hello my name is peter parker his girl is big gold diger sorry ?!hello my name is peter parker his girl is big gold diger sorry ?!hello my name is peter parker his girl is big gold diger sorry ?!hello my name is peter parker his girl is big gold diger sorry ?!hello my name is peter parker his girl is big gold diger sorry ?!hello my name is peter parker his girl is big gold diger sorry ?!hello my name is peter parker his girl is big gold diger sorry ?!hello my name is peter parker his girl is big gold diger sorry ?!hello my name is peter parker his girl is big gold diger sorry ?!hello my name is peter parker his girl is big gold diger sorry ?!hello my name is peter parker his girl is big gold diger sorry ?!hello my name is peter parker his girl is big gold diger sorry ?!vvvhello my name is peter parker his girl is big gold diger sorry ?!hello my name is peter parker his girl is big gold diger sorry ?!hello my name is peter parker his girl is big gold diger sorry ?!hello my name is peter parker his girl is big gold diger sorry ?!hello my name is peter parker his girl is big gold diger sorry ?!hello my name is peter parker his girl is big gold diger sorry ?!hello my name is peter parker his girl is big gold diger sorry ?!hello my name is peter parker his girl is big gold diger sorry ?!hello my name is peter parker his girl is big gold diger sorry ?!hello my name is peter parker his girl is big gold diger sorry ?!hello my name is peter parker his girl is big gold diger sorry ?!hello my name is peter parker his girl is big gold diger sorry ?!hello my name is peter parker his girl is big gold diger sorry ?!hello my name is peter parker his girl is big gold diger sorry ?!hello my name is peter parker his girl is big gold diger sorry ?!hello my name is peter parker his girl is big gold diger sorry ?!hello my name is peter parker his girl is big gold diger sorry ?!hello my name is peter parker his girl is big gold diger sorry ?!hello my name is peter parker his girl is big gold diger sorry ?!hello my name is peter parker his girl is big gold diger sorry ?!hello my name is peter parker his girl is big gold diger sorry ?!hello my name is peter parker his girl is big gold diger sorry ?!hello my name is peter parker his girl is big gold diger sorry ?!hello my name is peter parker his girl is big gold diger sorry ?!hello my name is peter parker his girl is big gold diger sorry ?!hello my name is peter parker his girl is big gold diger sorry ?!hello my name is peter parker his girl is big gold diger sorry ?!hello my name is peter parker his girl is big gold diger sorry ?!hello my name is peter parker his girl is big gold diger sorry ?!hello my name is peter parker his girl is big gold diger sorry ?!hello my name is peter parker his girl is big gold diger sorry ?!hello my name is peter parker his girl is big gold diger sorry ?!hello my name is peter parker his girl is big gold diger sorry ?!hello my name is peter parker his girl is big gold diger sorry ?!hello my name is peter parker his girl is big gold diger sorry ?!hello my name is peter parker his girl is big gold diger sorry ?!hello my name is peter parker his girl is big gold diger sorry ?!hello my name is peter parker his girl is big gold diger sorry ?!hello my name is peter parker his girl is big gold diger sorry ?!hello my name is peter parker his girl is big gold diger sorry ?!hello my name is peter parker his girl is big gold diger sorry ?!hello my name is peter parker his girl is big gold diger sorry ?!hello my name is peter parker his girl is big gold diger sorry ?!hello my name is peter parker his girl is big gold diger sorry ?!hello my name is peter parker his girl is big gold diger sorry ?!hello my name is peter parker his girl is big gold diger sorry ?!hello my name is peter parker his girl is big gold diger sorry ?!hello my name is peter parker his girl is big gold diger sorry ?!hello my name is peter parker his girl is big gold diger sorry ?!hello my name is peter parker his girl is big gold diger sorry ?!hello my name is peter parker his girl is big gold diger sorry ?!hello my name is peter parker his girl is big gold diger sorry ?!
Regoslawa1
Suprově napsaná slohovka. Moc mi to pomohlo udělat svou vlastní kamarádku.
hmhm
mhmh
Rjjrtjvr
Není tam zas tak moc charakteristiky jako popisu toho je požehnaně
Nic
Já hledám Popis :(
jseem kkt
mám malý penis
Blbka
Dik za slohovku tet mam 1
Luksa
Díky
vojtano
Děkuji moc mi to pomohlo
...
Je to moc hezky napsané. Děkuji za inspiraci.
Eliška
Moc hezky napsané, hodně mi to pomohlo. Díky moc za inspiraci
Tvoje máma
Čau si štětka a nic neumíš
Éńo ńuńo
whats ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
t
kundišlap
konec XD
VENOUSEK
Díky moc za inspiraci . Snad to bude na slohovce za jedna .
Tvoje máma
No ty hrubky !!!!!!
smajli fejs
u učitelky mi to prošlo na 2- takže fakt dííííííííííííííííííííííííík moc
dan0 Pittner
Moc good charakteristika
SCP fan 001
A učitelka mi nenechá napsat na charakteristiku postavy dr. Brighta nebo jiné SCP
Baxtrix
Dik
Jožíkcz
Mockrát děkuji za inspiraci
Jdjdbbd
Nic moc
k2O
dekuji za inspiraci
kruta
kroca
gh
nuuub
nic moc holka
nibba
publikováno 28. prosinec 2012 první komentář 22.04.2010 14:58
anonym
Docela dost chyb a opakující se slovesa. S tímhle děvče neodmaturuješ.
Ten Ten Oný
nás teda ve škole učili , že se tam nemá psát ,,Proto jsem se ji rozhodla popisovat." Ale jinak v poho.
grammarnazy
Není to špatné, ale musím říct, že pravopisné chyby tvoji práci snižují na velmi nízkou úroveň.
ty víš kdo ale voldemort
práce mne sice inspirovala...má pěknou strukturu nicméně se hodně opakují stejná slova a jsou tam docela chyby, což je z hlediska čj vážný prohřešek. ale i tak díky moc
Tatanos
V textu chybí písmena. Mnoho. V textu jsou chyby. Poslední věta, shoda podmětu s přísudkem.
teacher
průměrná práce
tvoje máma
nějak mě to neinspirovalo :
Dal nevim
Tak. Skoro mám napsáno
anonim
je to super, až na to že tam chybí pár písmen
zuzka citronov
je to moc super
Mr. Gandalf
Prej si 172 vysoká hahahaaa
David
S mojí prací se to nedá srovnat, takhle bych to totiž nedokázal rozepsat
Jarda
Takových pravopisných chyb a podivných slovních spojení jsem dlouho neviděl.
Any
Moc krásná práce!!!!!!!!
albina
jo super
kokos
Je ma je je ma to se nesmí psát v popisu
Johny
moc ti děkuji že jsi tuto svou práci zveřejnila, protože mi celkem dost hodně pomohla s úkolem, díky.

Johny
555
Na to že je to přepsané...
niki
Uuuužasná práce. Mockrát děkuji
Andrea
Děkuju moc mi to pomohlo !!! ☺☺
moje jmeno je ti na nic
dobrý
Anonymní Osoba
Moc krásná a hlavně stručná práce. Pomohla mi!
Jakub
Diky moc pomohlo mi to.
Nicknamenoneeded
Super nápady. Díky tomu jsem udělal slohovou práci bez problému. Děkuji
like
moc mi to pomohlo pri slohovce dik jinak je to moc pěkná práce
zdenda :-)
Praci bych popsal jako divnou, kratka slovni spojeni pri intonaci skacou a jsou tamtake hramaticke chyby. Ačkoli pro ctenare lehce predstavitelne, pro cetbu jako takovou sekane a nezazivne. Jinak hezka prace a inspiruje dale k vlastni tvorbe hlavne z hlediska napadu a myslenek. Dekujeme :-)
Anonymka
Super, moc mi to pomohlo pri slohovce. Diky.
Katerina
Je to sila, hlavne ta gramatika. Uroven "pod psa", jak se rika.
Anonym
Je to moc pěkná práce. Dokázala jsem si to představit a moc mi to pomohlo. Kdybych byla učitelka tak máš u mě za jedna.Děkuji
Nikča
Velmi mi to pomohlo něco jsem přepsala ale i tak mi to pomohlo skvělá práce děkují
Gumi méďa
Je to fakt dobrá práce a pomohlo mi to dík
like
Celý jsem to zkopírovala a mám 1 jako jediná
bla bla nikoho moje jmeno
Pomohlo mi to udelat ukol.Gracias
kuk
pomohlo mi to moc,a je to pěkná práce
anonym
děkuji moc mi to pomohlo
lad006
jeto moc pekne a moc moc mi to pomohlo
prdelka
fakt díky je to bomba
buldog
Moc mi to pomohlo napsat ten popis kdyby to tu nebylo trápil by jsem se s tom do rána.
Bára
Je to super, až nato že máme my blbýho učitele a musíme se popsat sami
Míša
mohu se zeptat jak by to mohlo být na čarodejnici
Michal
velice mi to pomohlo nebyt tohohle tak to pisu do pulnoci fakt diky
Martin
Tak tohle mi velice pomohlo jako vzor do ČJ
Děkuji mockrát .....
Nikol
Velice mi to pomohlo , úkol do čj. Splněn :) :D
Musela jsem popsat mojí sestru a nějakto nešlo , opakovala jsem furt ,,je" a ,,má" :/ ale tohle mi pomohlo a ,,je a má" tam není skoro vůbec
Kateřinka
Velice dobrá inspirace! :D pomohlo mi to.. :)
hovno
Je to nadhera az na ty chyby♣♣♣♣:O
Eleanora
Podle mě je to super. Muselo to dát hodně práce. Klobouk dolů
helesloh
mockrát "je", jinak docela dobry
Vevča F.
Jsem moc ráda, že jsem na netu něco takového našla.Moc mi to pomohlo.Děkuji
bugl
moc díky za inspiraci
anonym
guma
Saba
Myslíte že můžu popisot slavnou osobnost?
sedmačka
moc dík za inspiraci na charakteristiku
gggg
diky moc mi to pomohlo snad budu mít výbornou
suk
fakt dobry priklad
Venda
jo Jindra má pravdu je to mooooooc hezkéé.

nejen že má pravdu, ale i ta báseň o něčem vypovídá...Adi
Adi
Z mého pohledu velmi slabá, tedy podprůměrná práce. Hrubky, opakující se slova, obsahově ubohé...vypovídá o pisatelce i její kamarádce mnohé...Maturita je zkouška z dospělosti! Je mi líto, ale před 20 lety by tato práce neuspěla. Zde je však publikována a tedy pokládána za vynikající pomůcku, dokonce zřejmě jako příklad nejlepší práce ?!
Inu -nyní už není divu, že tak výrazné procento současných maturantů neprospívá a nemá co nabídnout ani budoucímu zaměstnavateli. Vždyť se, jak vidno, mnozí z nich ani neumějí vyjadřovat.
Ou yeah
Malá chyba : zažily spoustu zážitků, pokud jste dvě a ještě ženy, tak vždycky tvrdé. A jinak tam máš strašně moc jí, její, moje, je. Ale jinak je to miloučké.
Andy
Hezké jako inspirace, jen je tam hodně té vnější charakteristiky, což je spíš popis.
natasa
Diky moc mi to pomohlo snad budu mit za jedna
8A
ta osnova je prima
Karel Vrána
Děkuji máte geniálně skrytou osnovu
.....
Dík pomohlo mi to !
Arwen
Na začátku se pořád opakuje je , ale jinak to je dobrá inspirace
Hynek
Diky velice mi to pomohlo, protoze jsem nebil mesic ve skole a kdyz jsem prisel tak mi rekli ze druhy den pisem ctvrletku z tohoto tema na ktere jsem tam nebil takze dik moc
Daniel Berka
Víte jak jsem psal že jste trapný tak to se omlouvám nejste tapný docela mi to pomohlo díky.
Nikol
Dobrý :) pomohlo mi to
Irongun
Dik uz vim co mam dnes psát
Ivča J.
Budeme psát slohovku ve škole, tak jsem hledala nějakou inspiraci... a našla jsem. Moc hezké
Erotimynas
Moc pomohlo
gogomanTV
je to hezký
skyirmgamer
potřebovala bych vnitřní charakteristiku,nevíte někdo kde jí sehnat?
(kde se mám nechat inspirovat?)
Janča
Taky musím psát charakteristiku. Hledala jsem na internetu nějakej text, podle kterého bych se inspirovala. A našla :) Je fakt dobrej :D Děkuji :P
mája
sem v semý třídě a máme psát charakteristiku :( bojím se že dostanu špatnou známku,děkuju za tenhle článek docela pomohl
Kritik_007
Trochu moc vnějšího popisu
Spytihněv František Mocný
dostal jsem za 5!!!
Eleanor
Dík moc, velmi podařená práce!!! Teď mám alespoň nápad, co do té své slohovky napíšu....
Josi
Dik mco mi to pomohlo ;))
Míša
děkuju za pomoc
Jira z Výtopny
Tož je to dobre, ale mockrat sa ti tam opakujó slova. Když přihmóřím edno oko tak
kuki
děkuji za nápad
natálks z páte třídy
prosim vás nevite kde bych mohla najít odkaz na slohovou práci příbeh
:((
Mgr Pepa z depa
podle fizikalnich veličin to vypadá na slohovou praci ale když vezmete zaporny jont a kladny jont tak je to zuzka svitilova Lidicka 69
Petr Svítil
Olala maj karamba asi se stoho udělám jak je to pepo z depovské
Strejc zdena
Olala takovej intkubátorskej smejd jsem jeste nevidel ooooo karamba
Zuzka Svítilová
je to proste na hovno i moje babička by to napsala líp
pepa z depa
takovej blav jsem nečtl od dob Karla Honka Machy
Gusta
Pěkné
Ale mě se nelíbí to má .. má .. má
Jinak krásný
Nikol
Tato slohová práce se mi velice líbila ,byla výstižná a jde vidět ,že Andrea má svou kamarádku Moniku opravdu moc ráda a váží si jí. Ráda bych Moniku potkala. :) :)
alexie =D
Díky moooooooc. Mám za jedna.
Až na pár vypadlích písmen je to super! A žádné hrubky jsem nenašla a to mám mámu, dědu, tetu a strejdu češtináře(já vím, je to hrozné)! Podle mě tam žádné hrubky nejsou.
Cookie
Ty jo dobre ty me se to libi
johanka
Je to nádherné.Zamilovala jsem si tvojí slohovou práci.Miluju tě,chci mít s tebou děti.
dsfs
Honza Piperek
Děkuju mocmi pomohla.
M.
Nikdy nezačínejte slohovku slovy 'Do svojí charakterisitky jsem si vybrala', 'Pro svoji práci jsem si vybrala'... To vůbec nepatří k tématu!
king kong
Jinak je tam hodně chyb !!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!
Nepoužívat sloveso BÝT v přít. tvaru! Např. Je milá, je přátelská atd... Když to půjde, používejte tohle slovo co nejméně.
Pavel
Pěkné hrubky ;)
Nikol
Moc mi to pomohlo k mé seminární práci,super slohovka.. díky ;)
Chytrouš
Nechápu co vám na tom vadí. Tak když vám to vadí tak to nečtěte a když je to „prej pro šprty“ tak co vůbec na tu stránku lezete když víte že takhle stránka je o referátech a slohovkách . To platí zvlášť pro magazín ;) a Gucci:-*
Lojsa
cs nééé?:D
adam
já za to dostal za 5
Martina Dočekalová
Jéééé to je dojemné hlavně ten konec
jezulka
je to super
Dáda
Ahoj moc děkuji za inspiraci dostala sem za 1 ♥
Dobrz
Díky za inspiraci
Cink:)
... Celkově se tam opakujou všechny slovesa ... Tak za 2
H
Dost se opakuje sloveso být a mít
dk
Díky za inspiraci.
pavel
Děkuji za radu díky tvé inspiraci jsem dostal za 1*
drobeček
Věty jsou ale často jednoduše spojovány a občas se opakuješ a píšeš často neplnovýznamová slovesa
Míša:p
Hodně dobrá slohovka!!:))..POvedla se ti!!:))..Jinak děkuju za radu :))..
pětka zadarmo
Ideální příklad pro flákače, jen to kopírujte dál a těšte se na pětku zadarmo bez práce.
je to tak
jako inspirace, jak se má psát charakteristika, je tato práce dobrá... pokud si ale přečtete tento text pořádně, naleznete spoustu chyb a nedostatků. tato práce je psána jednodušším jazykem, s opakujícími se slovy. nedoporučuji k ctrl C ctrl V
Chroupal
Super práce, docela mi to pomohlo, děkuju :)
daska
až na tu gramatiku dobrý
martasP
pro vítka...myslím, že ty bys dostal za 5 a to hlavně kvůli tvojí gramatice!!
Good
Velmi skvělá práce lépe bych to asi nenapsala ale přijde mi to zbytečně dlouhé ! Jinak vpořádku
vitek
Souhlasím s ka.
vitek
Mě by za to učitelka dala 2-4 kdyby to bylo písemně. Kvůly má má má ale chyby žádný Podpis dobrej ale vůbec by sem si nevěděl rady třeba s těma "lícnímy kostěmi" Pořád vy bych tam strkal to má má má takže pro mě skoro neužitečné
DIRECTIONERKA
lepší by bylo psát o one direction
ospis
Neni to spatni nobre vi
Tereza
Moc me to inspirovalo pri slohu.
Lucy
Jsou tam chyby, ale děkuji za inspiraci... :) ;)
barca
mas to suprove zpracivone ;)
nestarej se
velmi dobre
ospis
Neni to spatni nobre vi
necum tak na kasi
mel sem to za 4 takze nic moc
Michal
Nojo vy chytrolíni, CTRL C, CTRL V, s tím daleko nedojdete. To že jsi to zkopíroval a odevzdal s minimálním úsilím je jen tvoje věc. Nikdo tady není zvědavý na tvoje breky, žes dostal špatnou známku.
Grepfruit
dobrý
thomas
very good :D
Eva
opakujou se ti tam casto stejne slova takze nic moc.. dostala jsem 4!
Ťulda
Vážně dobrá inspirace. Doufám že se moje předělávka na jinou kámošku bude líbit ;-)
v. :)
Myslím si že ten sloh je dobrá inspirace
petr
stačí mi přečíst si už jen první odstavec: Chodíme... Chodíme...
natka
dobrá práce
Co tě to zajímá
Hmmm moc jsi nepomohla mám za 4 fakt moc dík no
jarda y-shape
ale ja jo kundicko
Zdeněk Hora
n nehci kundicko Mucq
Mafa
nechceš mi napsat sloh? umíš to zkvěle :D
Svěrů
Díky za pomoc se slohovkou
mandy
hrozej začátek -.-
Kačka Junková
Děkuju ti móc hodně jsi mi pomohla se slohovkou a jěště s tím jak se mají opravdově kamarádky chovat navzájem ... No opravdu klobouk dolůů... Nádherně se ti to povedlo..
Kačka Junková
Andreo
děkuju ti za ten"Wikislovník" Vždy se mi to bude hodit.. Díky
Kačka Junková
Děkuju ti móc hodně jsi mi pomohla se slohovkou a jěště s tím jak se mají opravdově kamarádky chovat navzájem ... No opravdu klobouk dolůů... Nádherně se ti to povedlo..
Master
Tato slohová práce je opravdu povedená, dufám že já ji osobně budu mít aspoň z 10 % takto povedenou
ella
Klobouk dolu si talent na charakteristiku ;-)
:)
Mě se tvoje slohovka moc líbí :) a děkuji ti moc si my pomohla
.P.
Je to tak úroveň základky... Na střední je to asi nepoužitelný.
Eliška
Skvěla inspirace! :)
¨marie
pozor na hrubky- -příčestí minulé, interpunkce. jinak pěkné.
lucik
Je to fakt dobry zkuste si to
Mája
Tahle slohová práce je úžasná jsem na základní škole a zrovna mám takový úkol.... také popsat svojí kamarádku a toto mě opravdu inspirovalo :)
JUJ
DEKUJU :) mam slohovku :D!!
Haku Jakitori
Slohovka mě taky inspirovala :D
Avril
Slohovka mě inspirovala na vytvoření mé vlastní. Je tam sice několik chyb, překlepů a opakujících se sloves, ale hladala jsem inspiraci a tady jsem jí našla. Děkuji *kytka*
KlouWee
Hele moc super moc mě to inspirovalo k mému slohu taky na charakteristiku..:D jenomže místo holky mám o mím nejlepším kamaradovi moc děkuju...!!! Jinak sloh super..!!
terča
Moc mě to inspirovalo , velmi dobrý sloh ... Hlavně to úplně pasuje na mou nejlepší kámošku (BFF) Fakt moc děkuji

děkuji

Kiki
Podle mého názoru to není vůbec dobré. Co se týče pravopisných chyb, až po slovesa opakovaná. Nedoporučuji.
71
je to dobrý
Posluch
Je tam moc sloves ,ale jinak to ujde .
Posluch
Je to divné moc nedoporučuji
kc
Myslím, že je tam až moc sloves mít a být.. to by v charakteristice moc být nemělo ne?.. Teda alespoň co nás učí ředitelka gymnázia :D měla bys to nahradit nějakými pestrými slovesy jak píše "Martásek" ... takže kdyby se pár sloves mít a být nahradilo nebo vyškrtlo, byla by to krásná práce :)
Slohový expert
Moc mě to inspirovalo , velmi dobrý sloh ... Hlavně to úplně pasuje na mou nejlepší kámošku (BFF) Fakt moc děkuji


DOPORUČUJI
NiRV3
Dost chyb a opakující se slova např: "Zažili jsme spolu hodně zážitků" - Zažili zážitků je slohová chyba. Ale inspirovalo mě to. Děkuji.
Anonym :tongue:
Ahoj, je to velmi pěkné, až na ty překlepy a chyby, ale to nevadí :). Moc ti děkuji za pomoc a inspiraci :D.
AnroW
Pomohla si mi z ulohou do slohu.. ;))) :DDD
Lapiduch
Rozesmálo mě "vysoká asi 172 cm"
Martásek V.
Jo a ještě jsem ti zapomněla říct že když už tam napíšeš že je to tvoje spolužačka,tak z toho jasně vyplývá že spolu chodíte do stejné třídy.To už si tam nemusela psát.
Martásek
Ahoj,slohovka se mi docela líbila ale možná až málo pestrých sloves,které se tam často objevují.Se slohovými prácemi tohoto typu moc zkušenosti nemám ale jelikož chci být jednou spisovatelkou,zdálo se mi to trochu zvláštní.Kdyby se tam nevyskatovala neustále stejná slovesa měla bys to moc pěkné,ale moje spolužačka si nejspíš myslí že je to dokonalé,protože to skoro vše skopírovala do své slohové práce jen nahradila jméno a některé uvedené pasáže vynechala,takže celkově skoro žádná námaha.A je se s tady tím tématem trápím abych to od někoho neokopírovala Mimochodem ředchozí návštěvníci této stránky mají pravdu.Sranda není spisovné slovo.Ale jinak děkuji za inspiraci.Aspon trošičku mi to pomohlo v tom abych na něco přišla.
monisska
Podle me je spisovny legrace a ne sranda!!! A ma to dobry a i kdyby neuspela, tak si myslim ze to zvladla min. z poloviny!!!!
Anetkaaa...<3
Děkuji moc si mi pomohla s nápadem ale napsala byh ho trochu spisovně a upraveněji ale super fakt díkes... :)))) A hlavně se nezlob!!!
Michaela
Uvědomila sis, že se Ti tam pořád opakuje slovo má a je??!!
pg
:D moc mi to pomohlo
Andrea
Jano,
mohu beru zpět, ale vezmi si k ruce Slovník jazyka českého a dělej si srandu z někoho jiného...! Nebo ti to usnadním: http://cs.wiktionary.org/wiki/sranda
Jana
Andreo,
legrace a můžu - spisovně, sranda - nespisovně
Andrea
Ahoj, slohovka vcelku pěkná, ale:
Nikdy nezačínej psát charakteristiku stylem: "Do své charakteristiky jsem si vybrala osobu, která je mi velice blízká" - tohle píší děti na základce, ne studenti středních škol, existuje plno jiných lepších úvodů.
Máš tam řadu nespisovných a hovorových výrazů - legrace (spisovně - sranda), můžu (snad mohu!), citově zabarvená slova - naštvat se,...
Opakují se ti ve větách stejná slova nebo slova se stejným základem.

Rada všem: dávejte si na tohle pozor, u státní maturity vám za to strhnou body a pokud chcete býti úspěšní, musíte splnit 40% z 15 bodů - 6! Osobně si myslím, že tato charakteristika nesplňuje zcela přesně slohový útvar (z 5 tak 3 body), pravopis (z 5 tak 2), stylistika (z 5 tak 2) - 7 bodů!!!
Raději si najděte jinou, kvalitnější práci, toto je příklad "jak nepsat charakteristiku"
Andrea
Ahoj, slohovka vcelku pěkná, ale:
Nikdy nezačínej psát charakteristiku stylem: "Do své charakteristiky jsem si vybrala osobu, která je mi velice blízká" - tohle píší děti na základce, ne studenti středních škol, existuje plno jiných lepších úvodů.
Máš tam řadu nespisovných a hovorových výrazů - legrace (spisovně - sranda), můžu (snad mohu!), citově zabarvená slova - naštvat se,...
Opakují se ti ve větách stejná slova nebo slova se stejným základem.

Rada všem: dávejte si na tohle pozor, u státní maturity vám za to strhnou body a pokud chcete býti úspěšní, musíte splnit 40% z 15 bodů - 6! Osobně si myslím, že tato charakteristika nesplňuje zcela přesně slohový útvar (z 5 tak 3 body), pravopis (z 5 tak 2), stylistika (z 5 tak 2) - 7 bodů!!!
Raději si najděte jinou, kvalitnější práci, toto je příklad "jak nepsat charakteristiku"
Majka
Dosť často sa ti tam opakuje nejaké slovo v 2 vetách za sebou .
kk
fakt velice dobré
lili
díky moc jste mi pomohli
woondy
Díky moc pomohlo mi to
anežka
Dost dobrý, už vim jak na to
Endy
fakt mi to pomůže, dík
*Gaba*
mno konečně sem našla nějakou upe dobrou slohovku!!! je fakt dobra ja bych to nevymyslela na slohy nejsem moc mno :/ musím to napsat na 1 nejvíc na 2 protoze potreebuju hodne dobrou znamku a tohle mi fakt po,muze jen si to trochu pozměním ;) ale je to SUPER!!
Terka 11
My z toho píšeme příští čtvrtek.Musím to napsat za 2.!
Anna
Velmi dobrá slohová práce , teď už jen zbývá se modlit, aby jí ocenila i učitelka .
Anonym123
Zejtra z toho píšem. Mám pro tebe 2 slova:
DOBŘE TY
Mx
díky moc me to pomohlo je to výborný
neznámá
Je to super :D :) 3:)
Jméno
Moc hezká charakteristika a díky za pomoc, slohovku z toho nepíšeme, ale mám alespoň hotvou část DÚ ... .
martin
take mi to hodne pomohlo
ko
vyborne
jonáš
super hodně mi to pomohlo ....
Terka
jj je to dobrá a moooc!!! :) :*
It's me
hustý,ale moc mi to nepomohlo
Milan Kuzebouch
Jeto super slohovka fakt bomba
kika
pomohlo mi to hodně aspoň jsme nemusela nic vymíšlet
rolo
pomohlu velice aspon som nemusel zap mozog
Petrulinka
Velmi mi to pomohlo Děkuju
WOky
Popis jak svine :D alle je to pekny
Kvík
Děkuju,moc mi to ve škole pomohlo :)
sykyc
díky pomohlo mi to!
nevim
diky pomohlo mi to
Lexie
Děkuju moc,,tohle mi moc pomohlo, úžasná charakteristika :)
Domča
Já jsem vůbec nevěděla jak to mám napsat a tohle mi pomohlo díky Domča
kíťa
děkuju moc moc mi to pomohlo ve slohovce
mee
škoda,že sem si to přřečetla až po napsaném konceptu!! achjo!
cakisek
Ka: A tobě nic neříkají velká písmena? Ty někho pomlouvej jedině sama sebe.
jh
anonym
jo bylo no zajímavý a pomůžemi to ve slohové práci
Dalibor
fakt super maoc pomohlo díky :D
Nicol
Děkuju,mám za 1:D
prd
KA.ty někoho pomlouvej velká písmena říkáti to něco????
jara
super popis :-p
-.-
ka. -> Říká člověk, který sám nedokáže napsat správně ani jednu jedinou větu. Hezké...
ka.
jestli mám být upřímná, tak ta práce se mě zdá podprůměrná. dvacet let ti je? tohle je na úrovni dvanáctiletého dítěte. ta gramatika? styděla bych se. pak krátké, úsečné věty a o stylistice už vůbec nemluvim.
jediný co máš hezky,tak je posloupnost a odstabce. tim to ale končí.
a lidi,proboha. to, že je to dlouhý,ještě neznamená,že je to dobrý. ;)
Tereza....
Tuto práci jsem viděla už na pěti stránkách....všude stejnou jen s jinými charakteristickými údaji...!...Nesnáším plagiátorství...! Fakt lama ten si to nedokáže napsat sám...!
xxx
Si opravdu dobrá, moc pěkná charakteristika.
Nikýína
Ááá taky děkuji moc zrovna ve škole probíráme charakteristuku postavy a já vůbec nevěděla jak to mám napsat, ale tady to mi docela dost pomohlo...fakt super..;)))
tomas
hej dik je to dobry hodne mi to pomohlo, klanim se tomu kdo to psal
Nela
Díky opravdu se ti povedla a mě pomohla
Jarda
Díky pomohlo mi to na češtinu na nápravu známky moc díky a ještě se určo kouknu na děkák a zemák díky XD XD
Monika
Je to moccc krásný..Je vidět že jste opravdovééé kámošky a že o sobě říkáte pravdu.. ...Mám úplně samou kamarádku jako ty a mocccccccc děkujů slohovou práci mám za jedna
marcelll
diky moc to my moc bodne zítra totiž píšeme slohovku :D moc díky :DDDDD
lukas
dík za 1 za daemo super nějací šprti z gymplu že bys tam dostal 3 mě nezajímaj
omg
ondra
dík super slohová práce
bleeeeee
ale jinak velmi pěkná práce, a dík :D
bleeeeee
taky zítra maturuju :D až teď si říkám, že jsem v té češtině neměl tolik spát, ale víc se tomu věnovat :D co už :D přeju Vám hodně zdaru :D a silnej žaludek na úterní noc :D teda pro ty kteří nematurují ve středu :D
jana
Havní věc je, že člověk něco najde a může se chytit a vymyslet pak něco sám, ale když nví a neumí pak je to těžké. A nadávat někomu, kdo nabídne něco co sám vytvořil je blbost..ten dotyčný co nadává by se měl předvést sám. V pondělí maturujeme tak snad to pomůže.
viťa
díky moc, dostal jsem za jedna. trochu jsem to upravil a je to skvělé. moc mi to pomohlo
Pája
Navíc pokud zadání zní charakteristika, tak se jedná o charakter osoby a ne vnější popis, ten se neuvádí, to je u maturity hrubá chyba.
Pája
Je vidět, že dotyčná je z obchodky, tohle by u nás na gymplu bylo tak za 3. Opakující se a nespisovné výrazy, nesprávné předložkové vazby, syntax nic moc, nenávaznost...
kolo
mám ze slohu jedničku děkuju
patrik patrolvyt.patrik(zavináč)seznam.cz
ddddkkkk hodne mi to pomohlo mam ze slohu za 1!!!! :DDD
Miner markof.kovar(zavináč)seznam.cz
Supr hodně mi to pomáhá:)
nicci
co vy jste to za magory? je to velmi dobré, co se týče chyb, nevadí to se zpravý jinak skvělé.....:-)
...
Tenhle sloh je dobrá kostra, děkuji ale těch hrubek je nezpočetně mnoho + překliky. Občas je to nesmyslné, ale to se dá doupravit. Jo a malá poznámečka - Když kopírujete věty z jiných dlohů na netu, tak to aspoň trošku poupravte.
super ale super
je to super ale ale ale je to super...........ale je to na hovno
xD
TtTtT
je to super diky
xd
xd
dik to se hodi
Milan Machy0908(zavináč)seznam.cz
Móóóóóc hezký že se k sobě takhle chováte
Tom
Dík moc
helena holubova107(zavináč)seznam.cz
dekuji moc mi pomohl
David
Díky taky mi ta charakteristika pomohla si vymyslet něco podobného, nemol jsem to opsat to by poznali, když zadají jednu větu tak jim vyjede odku d to je ale jinak dík.
alík alenka.hlavacova(zavináč)seznam.cz
hele ty XXX to je tva chyba a ne té osoby která to psala akorat si vyvijis zlost na nekom kdo v tom prsty nema jerste ze te neznam z oci do oci jinak bych se neudrzela a takovou ti vlepila si holt nas pn mysli ze je nej king ale jinak byl to super sloch aspon si opravim vsechny ty znamky co tam mam fakticky díky
lukas hry192(zavináč)sezam.cz
je to super moc diky
xxx
fakt dobrý mám za 5 !!
JANA
DIK MAM ZA JEDNA :D
jupiii
moc mi to pomohlo
dobrej sloh
suuupeeer sloh
Razer
Opravené:

Do své charakteristiky jsem si vybrala osobu, která je mi velice blízká. Tou osobou je má spolužačka a kamarádka Monika Ogrodníková. Je jí dvacet let a bydlí se svou rodinou v Jirkově. Chodíme obě na Obchodní akademii v Chomutově. Známe se už od prvního ročníku na škole. Chodíme spolu i do stejné třídy, kde sedíme také spolu v jedné lavici Doufám, že i společně s úspěchem odmaturujeme. V životě jsme spolu zažili spoustu zážitků. Proto jsem se ji rozhodla popisovat.

Je vysoká si 172 cm a je štíhlé postavy. Má kaštanově delší vlasy, které ji spadají až k ramenům. Na obličeji jsou výrazné její oči s černými řasami a krásně upraveným obočím. Monika má mírně vystouplé lícní kosti, které dodávají obličeji příjemný vzhled. Jejím typickým znakem jsou malé pihy, které se matně vyskytují na jejím nose a částečně i na tvářích. Nejvíce na jejím obličeji vyniknou rty, když se usměje. Co se týče oblečení, Monika upřednostňuje sportovnější oblečení, ale nepohrdne ani elegancí. Nejraději nosí kalhoty a trička, která září pastelovými barvami. Stále chodí s pěkně upravenými vlasy a nehty. Nikdy jsem ji neviděla s nenalakovanými nehty.

Já i lidé, kteří ji znají, tak si jí moc vážíme. Považujeme ji za milého, chytrého a vtipného člověka, který nezkazí žádnou legraci. Když vidí člověka v nouzi, okamžitě se mu snaží pomoci všemi různými způsoby. Pravdomluvnost, upřímnost a poctivost jsou také její kladné vlastnosti. Nesnáší lži a pomluvy. Jako každý člověk, tak i ona má své negativní vlastnosti. Někdy nastane den, kdy na všechny bez důvodů nadává nebo s nikým nemluví. Občas se do sebe uzavře a nikoho k sobě nepustí. Ale většinou to hned přejde. Také se snadno naštve a rozzlobí. Nechá se snadno vyvést z míry kvůli hloupostem. To mi na ní docela vadí. Ale říká se, že člověk není dokonalý.

Jejím koníčkem je sport. Hlavně volejbal, kterým reprezentovala svou základní školu v Jirkově. Dále má ráda běhání, plavání, jízdu na kole a na kolečkových bruslích. Kdysi byla I výbornou tanečnicí, ale brzy toho zanechala. Cizí jí nejsou ani zimní sporty. Ráda lyžuje. Ale ze všeho nejraději chodí nebo sleduje v televizi hokej, na kterém obdivuje jeho kouzlo rychlého a drsného sportu. Je prostě sportovní typ. Co se týče zájmů, tak nejraději chodí do kina. Do kin chodí převážně na filmy s dobrým konce. Jejím dalším zájmem je nakupování. Nejraději nakupuje ve velkých a značkových obchodech. Nejoblíbenějším centrem nákupu je Praha a Most.

Monika je moje velmi blízká kamarádka, o kterou se můžu opřít. Mezi sebou máme velice skvělý vztah a navzájem se se vším jedna druhé svěřujeme. Když jedna z nás má trable, tak si navzájem pomůžeme. Na ni se můžu kdykoliv a všem spolehnout. Vím, že mě nikdy nezradí a nezklame. Je to člověk, který má zájem o to štěstí druhých. Kamarádky jsou od toho, aby si navzájem pomohly a naslouchali si.
Ruwenzori
škoda těch chyb jako kamarádky naslouchalY, jinak skvělý
Miky
Nic si z nich nedělej moc hezky jsi to napsala a vy co krityzujete tak držte hubu chtěl bych vás vidět napsat lepší charakteristiku jo a ještě jednou dík moc jsi mi pomohla :D
terezka :);
heh..:)..aspon nemusim vymejšlet ukol na sloh..xDD suer...už to máám..:D:D
ewulí :)
Hodně chyb jinak super :)
7.a
no a já zrovna potebřebovala popis osoby a sice o mužské osobě a tdytoo mi pomohlo..
Midnight
Nepřipadá mi toto jako charakteristika, nýbrž jako popis osoby.