Úvaha o životě 21. století

Ano, dá se říct, že se lidé každý den zdokonalují v nových vymoženostech. Jsou lepší a lepší, lidé se předbíhají kdo co má lepšího. Dnes už se obávám vyjít na ulici bez tří proužků na tričku jelikož bych nebyla IN. Je nutnost mít značkové oblečení jen pro to, abych se zalíbila lidem? Ne, myslím že jde o povahu a první dojmy vašeho výrazu ve tváři.

Tvářit se přátelsky, být přátelská a vypadat přátelsky a každý na značkové oblečení rázem zapomene. Bohužel lidé už nemají tolik času jako dříve. Proč, proč jsou na sebe zlí? Proč si neudělají čas pro své nejbližší, vždyť je to jen život dostali sme ho a bude nám zase odebrán. Já osobně dávám přednost tomu, že jsem se nenarodila pro to abych celý život chodila do školy, poté do práce a následně na to zemřela. Podívejte se kolem sebe, lidé chodí do práce, z práce a to každý den včetně neděle kdy chtějí odpočívat nebo poklízet domácnost. Je snad o tom život? Když už máte svou drahou polovičku važte si ji, važte si ji tak jak to jde nejvíce protože jednou přijde ten den, kdy se už nespatříte. Potom už jen budete vzpomínat na to jaké jste udělali chyby a jak by ste udělali všecko jinak.

Možná se vám to zdá hloupé, ale zapřemýšlejte.. ještě je čas dát svému životu "šťávu". Jediná věc, která se v životě dá změnit je budoucnost a Čím více se snažíme držet minulosti, tím směšnější a poničenější se náš život stává a proto, největší chyba, kterou v životě můžete udělat, je mít pořád strach, že nějakou uděláte.tak se nebojme a s chutí do nového života protože to, jak žijeme teď, nás může stát celou naši budoucnost a to přeci nechceme ne? :-)

Hodnocení slohové práce Úvaha o životě 21. století

Líbila se ti práce?

Podrobnosti

  ta patnáctka
  28. prosinec 2012
  9 735×
  291 slov

Komentáře ke slohové práci Úvaha o životě 21. století

...
omlouvám se, ale chybí tam čárky, věty sou nepřiměřeně dlouhé a je tam i pár hovorových výrazů. na 5* to není ;)